• Türkçe
  • English
  • العربية
demir ürünleri
demir ürünleri grubu

Alpsteel

npu-urun

Npu Demiri

Sağlam demir profiller olan NPU profiller şekil olarak da yapıların her noktasında kullanılma kolaylığı sağlıyor. U şeklindeki dayanıklı demir profiller, kritik noktalarda destekleyici ve güçlendiricidir. Kullanım alanına göre farklı ölçülerde tercih edilebilir.

Köşebent Demirleri

Bağlantıyı sağlamak ve desteği güçlendirmek amacıyla kullanılan demir köşebent, L şeklinde bir demir çelik ürünüdür. Şeklinden dolayı L demiri olarak da anılır. Ölçüleri kullanım alanına göre değişmektedir.
lama demir

Lama Demirleri

Silme demir olarak da bilinen lama, inşaat sektöründe ana taşıyıcı yapı malzemelerinden biridir. En çok kullanılan demir çelik ürünleri arasında yer alır.Temel olarak bu malzeme iki ayrı nokta arasındaki bağı güçlendirmek için kullanılır
hea ürün

Hea Demiri

Sanayi tipi binaların yapımında, az katlı ve çok katlı konut, iş merkezi vb. binaların yapımında, her türlü betonarme yapının dayanıklılığını arttırıcı tadilatlarda, tarım makineleri imalatında ve çelik konstrüksiyonun kullanıldığı her alanda kullanılır.
siyah kutu profili

Siyah Kutu Profiller

Sıcak ve soğuk sacdan, Yüksek kaynak teknolojisiyle üretilen Konstrüksiyon, Kare, Dikdörtgen kesitli ve Özel şekilli Profillerdir. Standart olarak 6 MT boyundadır. Miktara göre 4 MT – 12 MT arası özel boy üretim de yapılabilmektedir.
boyalı kutu profil ürünü

Boyalı Kutu Profil

Su Bazlı Antipas Astar Boyalı kutu profiller boyanın korozyon direnci nedeniyle, raf ömrü uzatır ve
2. kat uygulamalar için mükemmel bir zemin oluşturur. Genel olarak İnşaat ve Mimarı uygulamalarında kullanılır.
siyah su borusu ürünü

Siyah Su Borusu

Su iletim hatlarında hatlarında kullanılan siyah su boruları genellikle su tesisatlarında kalorifer tesisatlarında ve insaat sektöründe yaygın olarak kullanılmaktadır.
siyah sac ürünü

Siyah Sac

Slab olarak adlandirilan ve kalinliklari 1,50 – 20,00 mm araliginda degisen bu ürün genellikle inşaat ve iş makinelerinde,kara ve demir yolu araçları imalatında,konteyner ve asansör imalatında kullanılır.
galvaniz sac ürünü

Galvaniz Sac

Uygun form verilerel gennellikle yapı sektörüne çatı kaplama, binaların iç ve dış yan yüzeylerinde panel olarak kullanılmaktadır. Bunun yanında uzun ömürlü olması nedeniyle beyaz eşya imalatında kullanılmaktadır.
baklavalı sac ürünü

Baklavalı Sac

Soğuk şekillendirmeye uygun derin çekilebilir kaliteler, genel olarak otomotiv parçalarının üretiminde, kara nakliye araclarında ve sanayi yangın merdivenleri basamaklarında kullanılmaktadır.
trapez saclar

Trapez Saclar

Alüminyum ya da galvanizden üretilen trapez saclar genellikle yapılarda yalıtım sağlanması gereken en önemli bölümlerden biri de çatılar olduğundan  yağış ve rüzgardan korunmak amacıyla kullanılmaktadır.
inşaat demirleri

İnşaat Demirleri

İnşaat demiri adından da anlaşılacağı üzere konut ve sanayi tipi betonarme binaların yapımında bunun yanı sıra köprü otoyol hava limanı otoyol fabrika ve her türlü beton kolun ve beton duvarların yapımında tercih edilmektedir.

We help hardware initiatives unite without compromising technology, size and desirability.

Top