Alpsteel Türkçe Bayrak

Hakkımızda

Alpsteel Kurumsal

Bize Dair

Alpsteel , 1983 yılında demir çelik ticaretine adım atmıştır. Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda hizmet kalitesini artırmak amacıyla 1990 yılında ithalata başlamış ve edindiği ticari birikimi sürekli ve doğru yatırımlarla artırarak günümüz demir çelik sektörünün önde gelen firmaları arasına girme başarısını göstermiştir. Kuruluşundan bu yana istikrarlı bir şekilde büyüyen firmamız bugün başta inşaat, makine, otomotiv, savunma ve imalat olmak üzere birçok sektörde faaliyet gösteren yüzlerce müşterisine, kendi üretimi olan ürünlerin yanı sıra, iç ve dış piyasalardan temin ettiği ürünlerle hizmet sunmaktadır. 

Alpsteel sürekli artan müşterilerinin bütün ihtiyaçlarına cevap verebilmek için bir yandan ürün çeşit ve kalitesini artırırken diğer yandan daha uygun fiyat ve daha hızlı servis anlayışıyla da hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkartmak için aralıksız çalışmaktadır. Bu amaçla, şu anda üç ayrı depoya, toplam 35.000 m² kapalı alana 45.000 m² açık alana sahip olan firmamız, yaptığı yatırımlarla hem üretim ve stok kapasitesini arttırmış hem de hizmette sürekliliği daha etkin hale getirmeyi başarmıştır. “ Her zaman kaliteli hizmet” anlayışıyla çalışan Alpsteel, dün olduğu gibi bugün de dinamik, genç ve deneyimli kadrosunun enerjisini ve bilgisini müşterilerinden aldığı güç ve güvenle birleştirerek demir-çelik sektöründe daha büyük hedeflere doğru yürümektedir.

Değerlerimiz

Vizyon & Misyon

Önce insana yatırımdır. Başlangıçta küçük bir şirket iken birbirimizle kurmuş olduğumuz aile bağlarımızı kurumsal bir kimliğe taşımaktayız. Ülkemizi demir çelik piyasası açısından son derece avantajlı bir coğrafik konumda görüyor ve orta – uzun vadeli stratejilerimizi yakın komşularımıza daha fazla ihracat yapacak şekilde hazırlıyoruz.

Demir çelik sektörünün son yıllarda en hızlı büyüyen şirketlerinden biri olarak başarının sırrını biliyoruz; kalite, uygun fiyat, geniş ürün yelpazesi ve süreklilik. Misyonumuz; tedarik olanaklarımızın köklerini daha da derinlere yaymaktadır. Bu amaçla edinmiş olduğumuz sıcak ve soğuk hadde tesislerimizde üniversitelerimizden destek alarak daha yüksek kaliteyi, daha düşük maliyetle elde etme araştırmalarımızı genişleterek sürdüreceğiz.

Ürün yelpazemiz içerisine yeni kalemleri ekleyerek ve stratejik stok seviyelerimizi kontrol altında tutarak piyasamızın en güçlü tedarikçilerinden biri olmaya devam edeceğiz.

Çevre Politikamız

Bugün ne ekersek gelecek kuşaklar yarın onu biçecekler. Her dikilen ağaç, her kazandırılan yeşil alan dünyaya, insanlığa, kendimize ve çocuklarımıza hediyedir.Yürürlükte bulunan çevreyle ilgili mevzuat ve idari düzenlemelere, kendiliğinden tabi olduğu şartlara uyarak havanın suyun ve toprağın kirlenmesinin önlenmesi için gerekli kaynaklarını kullanmaya özen gösterir.Faaliyetler sırasında oluşan atıkları kontrol altına alıp azaltmayı ve uygun şekilde bertaraf etmeyi sağlar.

Scroll to Top