Alpsteel Türkçe Bayrak

Hizmetlerimiz

Lazerle kesme, sacların işlenmesi için kullanılan termik bir kesme yöntemidir. Lazer ışını sayesinde istenilen ölçülerde kesme işlemi yapılmaktadır.

Siyah Sac, HRP Sac, DKP Sac ve Galvaniz Sac malzemeler Rulodan kalınlığa göre 1 Mt – 14 Mt arası özel ölçülerde boy kesme işlemi yapılmaktadır.

Siyah Sac, HRP Sac, DKP Sac ve Galvaniz Sac malzemeler Rulodan istenilen ölçülerde Roll Form dilme işlemleri yapılmaktadır.

Siyah Sac, HRP Sac, DKP Sac ve Galvaniz Sac malzemeler istenilen ölçülerde büküm işlemi yapılmaktadır.

Standart 6 Mt olan NPU, NPI, SİYAH KUTU PROFİL, BOYALI KUTU PROFİL, SANAYİ BORUSU ürünler Paket bazında istenilen ölçülerde boy kesim yapılmaktadır.

NPU, NPI, IPE, HEA, HEB, Köşebent, Lama, Kutu Profil, Sanayi Borusu, Siyah Sac malzemelere Kumlama ve Shop Primer işlemi hizmeti yapılmaktadır.

Proje Bazlı Özel Ölçü Malzeme Üretimi

Proje Bazlı Özel Ölçü Malzeme Üretimi

NPU, NPI, IPE, HEA, HEB, Köşebent, Lama, Siyah Kutu Profil, Boyalı Kutu Profil, Sanayi borusu ve İnşaat Demiri malzemeler Proje bazlı Minimum Tonaj şartı ile 4 Mt – 14 Mt arası ölçülerde özle boy üretim yapılabilmektedir.

Siyah Sac, HRP Sac, DKP Sac ve Galvaniz Sac malzemeler istenilen ölçü ve ebatta; düz ve bayrak kesim işlemi yapılmaktadır.

Scroll to Top